TA3 v základnom súbore (konečne)

Autor: Milan Dubek | 26.5.2006 o 10:32 | Karma článku: 4,45 | Prečítané:  1877x

Od dnes 26.5. bude spravodajská televízia TA3 umiestnená v základnom súbore UPC. Konečne sme sa dočkali rozumného kroku od príslušných inštitúcii. Ja sám som už uvažoval zaobstarať si digitálny satelit hlavne z dôvodu príjmu TA3. Takto som aspoň ušetril.

Presun tejto spravodajskej televízie do základného súboru sa bude týkať Bratislavy a niektorých menších miest, bohužiaľ netýka sa to Banskej Bystrice, Žiaru nad Hronom, Želiezoviec a Lučenca (údajne z technických príčin) a v týchto mestách ostáva TA3 v rozšírenom súbore. Konkrétne mestá a kanály sú uvedené na tomto mieste. Tí diváci, ktorí sledujú TA3 v rámci rozšíreného súboru si musia TA3 preladiť na nový kanál.

Je naozaj dobre že hlavne v teraz v predvolebnom období bude mať väčšia časť divákov možnosť lepšie sa orientovať v politickej situácii, pozrieť si zaujímavé dokumenty a hlavne nebyť odkázaný na stupídne reality show komerčných televízií (ale čiastočne aj STV okrem Dvojky). Správy na Markíze donedávna rafinovane oblbovali (však ANO) a teraz je to nejaká čudná zmes politiky a čiernej kroniky. O spravodajstve JOJ-ky ani nehovorím (oni ma stále chcú niečím šokovať a dopracovali sa k tomu, že ich už nepozerám). Ešte k spravodajstvu STV: má na to (najmä technickým vybavením) aby boli oveľa lepší. Len stále je to také nemasné - neslané (mimochodom Hargašová fakt nie je vhodná na moderátorku správ - dávam za pravdu Tomášovi).

Čiže som rád, že sa táto možnosť zrealizovala a teším sa na televízne spravodajstvo, dokumenty a zaujímavé reportáže od televízie TA3.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Michala Havrana

Európa je civilizácia fake news (píše Michal Havran)

Rimania označili zmŕtvychvstanie ako prvý hoax.


Už ste čítali?